Strona główna

Młodzik Grupy młodsze O klubie Informacje Kontakt

Konto bankowe

 Terminarz, wyniki i tabela naszej grupy mistrzowskiej, pod tym linkiem: KLIKNIJ TU

 

Od lewej stoją:  Maciej Borkowski, Szymon Wójcik, Jakub Szelwach, Mateusz Woldenberg, Arek Liszewski, Dawid Malarek, Dawid Andruszków,Mateusz Żurawski, Dawid Teleśnicki,
Jakub Jakubowski, Maksymilian Batóg, Marek Batóg (trener).  Od lewej kucają:  Eryk Łagowiec, Kuba Bijak, Seweryn Bałdych, Damian Olczak, Wiktor Walczak, Rafał Renicki, Bartek Dziduch, Szymon Burdzy, Bartek Kaak.

 

 

Informacje bieżące:

  Mamy to...!!! Stało się nieuniknione :-)
Dzisiaj trampkarze trenera Batóga, pokonali Spartakusa Zielona Góra 5:1 i na kolejkę przed zakończeniem sezonu, zapewnili sobie tytuł wicemistrza województwa lubuskiego oraz awans do centralnej ligi trampkarza.
Bramki dla naszej drużyny strzelali: Maksymilian Batóg x3, Mateusz Żurawski oraz Jakub Bijak.
Jest to ogromny sukces naszego klubu. Ukoronowanie wieloletniej pracy piłkarzy, trenera Marka Batóga oraz prezesa Krzysztofa Gołębiowskiego. Gorące podziękowania dla rodziców naszych zawodników, zawsze obecnych i mocno nas wspierających. Zawsze mogliśmy na Was liczyć! Dziękujemy i gratulujemy!!!
Niebawem będzie filmik okolicznościowy... ;-)

Już za tydzień ostatnia kolejka, w której zmierzymy się ze Stilonem Gorzów. W meczu tym nie będziemy mogli skorzystać z kilku podstawowych graczy. Okazję do dłuższego grania, będą mieli zmiennicy.
To będzie pożegnalne spotkanie z klubem, dla rocznika 2002... szkoda, że nie wystąpimy w najsilniejszym składzie, ale już do tego w tym sezonie przywykliśmy...

 

  Wczoraj nasze najstarsze drużyny rozegrały mecze w swoich ligach.
W ramach I ligi wojewódzkiej, trampkarze trenera Batóga wyjechali do Gubina na mecz z Cariną. Po jednostronnym spotkaniu wygrywamy 7:0. Bramki zdobyli: Maksymilian Batóg x2, Maciej Borkowski x2, Mateusz Żurawski x2 oraz Jakub Jakubowski.
Dalej zajmujemy 2 miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów, co lider.
Tabela i pozostałe wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19467.html

 

  Trampkarze trenera Batóga w meczu na szczycie I ligi wojewódzkiej, zremisowali 2:2 (1:2) z Falubazem Zielona Góra. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Bartek Dziduch i Maksymilian Batóg. Mimo, że cały mecz przebiegał pod nasze dyktando, Falubaz oddał dwa strzały i przegrywaliśmy 0:2. Walką i determinacją na boisku doprowadziliśmy do remisu. Było jeszcze kilka okazji do strzelenia zwycięskiej bramki, ale zabrakło piłkarskiego szczęścia... Remis powoduje, że Falubaz wyprzedza nas lepszym bilansem bezpośrednich meczy.
Za tydzień jedziemy do Gubina na mecz z Cariną. Początek spotkania w sobotę o 11:00.
Tabela i pozostałe wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19467.html?round=9

 

  Dzisiaj trampkarze trenera Batóga, wygrali na wyjeździe z Lubuszaninem Drezdenko 3:2. Bramki zdobyli: Jakub Jakubowski, Bartek Dziduch i Szymon Burdzy. Po tym meczu utrzymaliśmy 2 miejsce w tabeli.
Graliśmy osłabieni brakiem dwóch czołowych graczy, co było widoczne na boisku. Już za tydzień gramy z liderem, Falubazem Zielona Góra o godzinie 12:00.
Aktualna tabela i inne wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19467.html?round=8

 

  Dzisiaj w meczu na szczycie I ligi wojewódzkiej trampkarze, trenera Batóga, pokonali faworytów rozgrywek, zespół Stilonu Gorzów 2:1 (0:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Żurawski oraz Maciek Borkowski.
W meczu dwóch, godnych siebie rywali, nasz zespół pokazał charakter, wolę walki oraz dyscyplinę taktyczną. Mecz stał na wysokim poziomie. Kibice niejednokrotnie oklaskiwali akcje, których nie powstydziłyby się zespoły seniorskie. Na wyróżnienie zasłużył cały zespół. Brawo chłopaki, brawo trener za taktykę!

 

  Wczoraj trampkarze trenera Batóga rozegrali 5 kolejkę w I lidze wojewódzkiej. Podejmowaliśmy Budowlanych Lubsko. Mimo braku w składzie dwóch czołowych graczy (wybrali inne zajęcia!), pokazaliśmy charakter i pokonaliśmy rywali 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobył Maksymilian Batóg x2.
Mecz przebiegał pod nasze dyktando. Przy wyniku 2:0, w końcówce meczu wdarło się w nasze szeregi rozluźnienie i tracimy niepotrzebną bramkę.
Już w sobotę kolejny mecz, jedziemy do Zielonej Góry powalczyć ze Spartakusem. Mecz o 10:30.
Więcej o wynikach w naszej grupie oraz aktualna tabela na: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19467.html?round=5

 

 

  Dzisiaj trampkarze trenera Batóga grali swój czwarty mecz w ramach I ligi wojewódzkiej. Po bardzo ciężkim meczu, odnieśliśmy trzecie zwycięstwo pokonując Wartę Gorzów 1:0. Bramkę na wagę 3 pkt. zdobył Jakub Jakubowski. Podziękowania dla całej drużyny za walkę i kolejny mecz na zero z tyłu. Pocieszający jest powrót Borkosia do formy, taki jest nam potrzebny... :-)
Po tym meczu zajmujemy 2 miejsce w tabeli z 9 pkt. tyle samo, co prowadzący Falubaz. Następny mecz gramy 22 kwietnia o 12:00, z Budowlanymi Lubsko. Nasi przeciwnicy zajmują 3 miejsce z 2 pkt. straty do nas. Szykuje się kolejny mecz walki!
W szatni odbyła się mała uroczystość, nasz napastnik Maksymilian Batóg obchodzi 15 urodziny. Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia!

Więcej o wynikach w naszej grupie znajdziemy na: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19467.html

 

 

  Dzisiaj trampkarze trenera Batóga, rozegrali trzecią kolejkę w I lidze wojewódzkiej. Po dość sennym meczu, pokonaliśmy 3:0 Carinę Gubin. Bramki zdobyli: Maksymilian Batóg, Szymon Kruszyński i Wiktor Walczak.
Po tej kolejce trzy drużyny mają po 6 pkt. Aktualnie zajmujemy 3 miejsce. W środę swój zaległy mecz zagra Stilon, w razie zwycięstwa, obejmie samodzielne prowadzenie.
My w następną niedzielę o 14:00 zagramy na wyjeździe z Wartą Gorzów.
 

 

 

  Wczoraj swój drugi mecz w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarza, zagrali podopieczni trenera Batóga. Po zaciętym spotkaniu i walce do ostatniej minuty, niestety przegrywamy z faworytem rozgrywek Falubazem Zielona Góra 2:3 (1:0) i spadamy na 3 miejsce w tabeli.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli Oskar Hoffmann (samobójcza) i Maksymilian Batóg.
Sytuacja na boisku zmieniała się dynamicznie, przy odrobinie szczęścia pod bramką przeciwnika, można było wywieźć 3 pkt. z trudnego terenu. Dziękujemy piłkarzom za walkę!
  Następna okazja do powiększenia dorobku punktowego już 2 kwietnia o godzinie 14:00, podejmować będziemy Carine Gubin.
Więcej o naszych wynikach i tabeli znajdziemy na: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19467.html


 

 

  Dzisiaj swój sezon w I Lidze Wojewódzkiej, zainaugurowali nasi trampkarze. Po bardzo dobrym meczu, pokonali 5:1 Lubuszanina Drezdenko. Cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody, można doczepić się tylko do tego, że po raz kolejny nie udało się zachować czystego konta. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Szymon Kruszyński x2, Maksymilian Batóg, Rafał Renicki oraz Mateusz Żurawski.
  W następną sobotę gramy na wyjeździe o godzinie 10:00 (!) z Falubazem Zielona Góra.

Aktualne wyniki w pozostałych spotkaniach można zobaczyć TU, aktualna tabela naszej grupy TU.

 

 

 

Salon Masita
ul. Borowskiego 7
Gorzów Wlkp.
Tel.: 731 100 130

       Transport i Logistyka

Transport

   

 

| Since © 2012 | Aktualizacja: 15.06.2017 |