Strona główna

Młodzik Grupy młodsze Trampkarz Informacje Kontakt

Konto bankowe

 

 

 

  Parafialny Uczniowski Klub Sportowy "MAKSYMILIAN" jest młodzieżowym klubem piłkarskim działającym od marca 2007 roku, zrzeszającym dzieci i młodzież z miasta Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Jego prezesem jest Pan Krzysztof Gołębiowski, były zawodnik Stilonu Gorzów.

Szkolimy grupy młodzieżowe takie jak: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik, Trampkarz.

  Głównym celem naszego klubu jest wychowywanie i szkolenie najmłodszych adeptów piłkarskich. Jako członek Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wielkopolskim, PUKS "MAKSYMILIAN" bierze udział w organizowanych przez Związek rozgrywkach w różnych młodzieżowych kategoriach wiekowy. Od początku istnienia startujemy w prestiżowych turniejach rozgrywanych na powietrzu i halach, gdzie osiągamy regularnie wiele sukcesów. Jesteśmy czołowym klubem w województwie o czym świadczą zajmowane przez nas miejsca na koniec rozgrywek, w poszczególnych grupach wiekowych.

  Treningi odbywają się na boisku "Kukuła" oraz nowopowstałym boisku ORLIK ze sztuczną nawierzchnią oraz szatniami. Zimą zajęcia odbywają się na hali sportowej. Klub jest w trakcie starań o renowację głównej płyty boiska jak również rozbudowę bazy socjalnej.

  Pracują u nas najlepsi trenerzy i opiekunowie, którzy aktywnie udzielają się w pracach OZPN. Trenerzy poprzez udział w różnego rodzaju kursach i konferencjach ciągle podnoszą swoje kwalifikacje prowadząc zajęcia szkoleniowe zgodnie z przyjętymi przez Zarząd planami organizacyjno - szkoleniowymi dla poszczególnych grup wiekowych oraz dodatkowo dla grupy bramkarzy. Zapewniamy swoim zawodnikom możliwość regularnych treningów, na których doskonalą swoje umiejętności w oparciu o nowoczesne metody treningowe i dobrą zabawę.

 

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi klubu
PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW WLKP.
 

Dzwoń już teraz: 508 067 211.

 

 

Salon Masita
ul. Borowskiego 7
Gorzów Wlkp.
Tel.: 731 100 130

       Transport i Logistyka

Transport

   

 

| Since © 2012 | Aktualizacja: 05.03.2017 |