Strona główna

Trampkarz Grupy młodsze O klubie Informacje Kontakt

Konto bankowe

 

 

 

 

 

Informacje bieżące:

  Młodzicy w ostatnim swoim meczu przegrali 0:2 ze Stilonem Gorzów i ostatecznie zajęli 5 miejsce w lidze mistrzowskiej.
Szczegóły w linku obok, kliknij...
 

  Niestety młodzicy trenera Pastusiaka przegrali u siebie 0:1 z Progresem Gorzów i spadli na 5 miejsce w tabeli, grupy mistrzowskiej.
Aktualna tabela i wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19831.html

 

  Młodzicy trenera Pastusiaka pokonali w lidze mistrzowskiej na wyjeździe UKS Czwórkę Kostrzyn 0:1 (0:1). Bramkę dla naszej drużyny zdobył Szymon Sobkowiak. Po tym zwycięstwie włączamy się ponownie w walkę o podium.
Aktualna tabela i wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19831.html

 

  Młodzicy trenera Pastusiaka zremisowali 0:0 z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Aktualnie zajmujemy 4 miejsce w tabeli. W sobotę jedziemy do Kostrzyna na mecz z UKS Czwórką. Początek o 13:00.
Aktualna tabela i inne wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19831.html?round=6

 

  Młodzicy trenera Pastusiaka, niestety, przegrali w lidze mistrzowskiej 0:1 ze Stilonem Gorzów. Mimo ambitnej postawy, nie udało się zainkasować punktów z zespołem za miedzy.
Miłą niespodziankę sprawił drugi zespół młodzika, prowadzony przez trenera Gołębiowskiego, pokonując ekipę Stilonu Gorzów 2:1.

 

  Swoją 3 kolejkę rozegrali też młodzicy trenera Pastusiaka. Niestety przegraliśmy 0:4 z Progresem Gorzów i spadliśmy na 5 miejsce w tabeli. Aktualne wyniki i tabela na: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,19831.html

*

  Wczoraj swój drugi mecz grali młodzicy trenera Wiesława Pastusiaka. Po dobrym meczu pokonaliśmy 3:1 UKS Czwórkę Kostrzyn. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Jakub Ruciński, Bartosz Poźniak i Bartosz Wyperowicz. Następny mecz zagramy 22 kwietnia na wyjeździe z Progresem Gorzów, o godzinie 10:30.
Po tym meczu nasz drużyna zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Aktualne wyniki i tabela: kliknij

*

  Wczoraj swój sezon w Lidze Mistrzowskiej, zainaugurowali nasi młodzicy. Niestety przegraliśmy w Strzelcach z tamtejszym Łucznikiem 1:2. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Wyperowicz.


 

 

Salon Masita
ul. Borowskiego 7
Gorzów Wlkp.
Tel.: 731 100 130

       Transport i Logistyka

Transport

   

 

| Since © 2012 | Aktualizacja: 15.06.2017 |